Ayzo WS-GR-6-15W 6-Inch 15W Wall Mounted Speaker
| Model Number | WS-GR-6-15W |
|---|---|
| Drive | L:6″/H:2″ |
| Rated power | 15W |
| Sensitivity | 91dB |
| Frequency response | 130Hz-16KHz |
| Line voltage | 70V-100V |
| Material | HIPS (Plastic) |
| Dimension (mm) | 200x105x275 |
Hotline: 0185-3330338, 0185-3330344, 01711-461346
E-mail: info@ahujabd.com
| Model Number | WS-GR-6-15W |
|---|---|
| Drive | L:6″/H:2″ |
| Rated power | 15W |
| Sensitivity | 91dB |
| Line voltage | 70V-100V |